Nowy system komentowania w Wordzie – w czym pomoże?

Oprogramowanie
Nowy system komentowania w Wordzie – w czym pomoże?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Popularny edytor tekstu Microsoft Word udostępnił nowe, udoskonalone narzędzie do komentowania. Ma ono pozwolić na lepszą współpracę zespołu przy edycji tekstu. 

Znany już z mobilnej wersji programu Microsoft Word system komentowania jest już dostępny w wersji desktopowej zarówno na platformie Windows, jak i Mac OS. Nowy system komentowania zapewnia użytkownikom, że nikt nie zobaczy ich komentarzy przed zakończeniem edycji tekstu, dodatkowo komentarz może być edytowany przez jego twórcę. 

Microsoft ułatwił również użytkownikom formę dyskusji za pomocą komentarzy – system wykorzystuje metodę wątkowania. W dodatku Microsoft Word pozwala na oznaczenie zakończonych dyskusji. 

Kolejnym przydatnym rozwiązaniem, szczególnie dla większych grup edytujących tekst, jest nowy system wzmianek. Dzięki niemu użytkownicy programu dowiedzą się, kto o nich wspomniał w tekście. Wystarczy użyć symbolu @, a następnie podać dane użytkownika, aby wspomniana osoba dostała automatyczną wiadomość e-mail z powiadomieniem o wzmiance.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*